Nákladné taxi Bratislava

Nákladná doprava do 3,5t

Transport v autodoprave sa týka aj celej EU. Vždy Vám radi vyjdeme v ústrety s akoukoľvek prepravou v autodoprave po celej SR, ale aj EU, či je to balík alebo aj paleta s tovarom. Radi uvítame spoluprácu s firmami ktoré využívajú takúto službu, prípadne plánujú využívať.

Sťahovanie

Vaša predstava o sťahovaní sa zmení na bezstarostnú záležitosť trvajúcu len pár hodín s využitím našej sťahovacej služby v Bratislave a v celej SR. Ponúkame Vám kompletné služby v oblasti sťahovania bytov, rodinných domov, kancelárií v Bratislave a v celej SR, po dohode aj zahraničie.

Kuriér

Ponúkame klasické expresné kuriérske služby v Bratislave a celej SR. Služby sú spoľahlivé, bezpečné a šetria Váš čas. Rýchle a diskrétne doručenie zásielok v Bratislave, celej SR, ale aj v EU, spoľahlivo a kvalitne. Doručenie aj počas víkendov a štátnych sviatkov. Doručenie do 24 hodín.

Vypratávanie

Potrebujete vypratať pivnicu, či iný priestor? Ani to u nás nie je problém. Máme skúsenosti s vypratávaním nebytových priestorov, pivničných priestorov, kancelárskych priestorov atď... Realizujeme odvoz a likvidáciu starého nábytku, spotrebičov a iných nepotrebných vecí do zberných dvorov.

image

S nami rýchlo a jednoducho!

S NAMI ZÍSKATE VIAC

Slušný vozový park Profesionálny prístup Skvelé ceny, dostupné pre každého Odvezieme Vás aj s tovarom Jazdime po celej SR a EURÓPE Sťahovacie služby pre firmy Odborné sťahovanie Sťahovanie bytov, firiem, kancelárií, rodinných domov Preprava zásielok po celej SR Prepravné služby Kuriérske služby Expres kuriér Spoľahlivá lacná autodoprava

kontakt

Pokrytie Vašich potrieb

Sťahovanie

Pomôžeme Vám presťahovať všetko podľa Vašich predstáv. Vynášať, znášať, baliť a mnoho iného, čo zahŕňa sťahovanie.

Expres Kuriér

Vnútroštátne a medzinárodné expresné kuriérske služby. Kuriér po Bratislave a celom Slovensku, bezpečne a rýchlo.

Autodoprava do 3,5t

Prepravíme Vám tovar vždy v najkratšom možnom čase. Naše dodávky Vám prepravia až 5 paliet. Spolupracujeme tiež s firmami a uvítame nové príležitosti.

Vypratávanie

Vypratávanie bytov ,pivníc, odvoz a kompletná likvidácia nábytku a starej elektroniky. Vy poviete my vypraceme.

Potrebujete si nájsť svoje riešenie? Tak neváhajte a kontaktujte nás.....

0915096474

taxi